Nakon što se na divljem portalu 'Srpski glasnik' pojavio sedmominutni snimak razgovora predsjednika SDA Bakira Izetbegovića i prvog čovjeka SNSD-a Milorada Dodika, na platformi X se oglasio Dodik.
- Prije samo godinu dana Bakir Izetbegović je javno rekao da Srbi nemaju većeg i snažnijeg političara od mene. Danas isti taj Bakir govori da me treba ukloniti silom. To je dokaz njihove nemoći i naše pobjede. Kada ne možete pobijediti volju naroda, onda prizivate silu. Ali njihov cilj nisam ja. Ja sam samo prepreka. Njihov cilj je Republika Srpska: njezine institucije, njezina imovina, njezina sloboda i njezino pravo da sama odlučuje o sebi. Zato im poručujem: pobjeđivao sam vas do sada, pobjeđivat ću vas i u budućnosti - i Bakira, i Blamušu, i Sarajevčiće i sve potpisnike sarajevskih sporazuma i koalicije protiv Republike Srpske - naveo je Dodik.
Прије само годину дана Бакир Изетбеговић је јавно рекао да Срби немају већег и снажнијег политичара од мене. Данас исти тај Бакир говори да ме треба уклонити силом. То је доказ њихове немоћи и наше побједе. Када не можете да побиједите вољу народа, онда призивате силу.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 25, 2026
Али њихов… pic.twitter.com/iJdxm2zFw1
(DEPO PORTAL/au)
PODIJELI NA
Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook