VIDEO/ Nakon objavljivanja razgovora

Dodik: 'Prije godinu je Bakir govorio da nema većeg i snažnijeg političara od mene...'

Front25.06.26, 15:42h

Dodik: 'Prije godinu je Bakir govorio da nema većeg i snažnijeg političara od mene...'
- Pobjeđivao sam vas do sada, pobjeđivat ću vas i u budućnosti - i Bakira, i Blamušu, i Sarajevčiće i sve potpisnike sarajevskih sporazuma i koalicije protiv RS - navodi Dodik

 

 

Nakon što se na divljem portalu 'Srpski glasnik' pojavio sedmominutni snimak razgovora predsjednika SDA Bakira Izetbegovića i prvog čovjeka SNSD-a Milorada Dodika, na platformi X se oglasio Dodik.

 

- Prije samo godinu dana Bakir Izetbegović je javno rekao da Srbi nemaju većeg i snažnijeg političara od mene. Danas isti taj Bakir govori da me treba ukloniti silom. To je dokaz njihove nemoći i naše pobjede. Kada ne možete pobijediti volju naroda, onda prizivate silu. Ali njihov cilj nisam ja. Ja sam samo prepreka. Njihov cilj je Republika Srpska: njezine institucije, njezina imovina, njezina sloboda i njezino pravo da sama odlučuje o sebi. Zato im poručujem: pobjeđivao sam vas do sada, pobjeđivat ću vas i u budućnosti - i Bakira, i Blamušu, i Sarajevčiće i sve potpisnike sarajevskih sporazuma i koalicije protiv Republike Srpske - naveo je Dodik.

 

 

(DEPO PORTAL/au)


Depo.ba pratite putem društvenih mreža Twitter i Facebook