video/ susret drugog kola grupe a

EURO 2016: Nigdje gola čitav meč, a onda pred sami kraj Griezman i Payet tresu albansku mrežu!

Sport15.06.16, 23:00h

Francuska je skoro godinu dana nakon poraza od Albanije u prijateljskom susretu, opet izašla na megdan ovoj reprezentaciji

Večeras je na stadionu u Marseilleu igran susret Francuske i Albanije.

Francuska je skoro godinu dana nakon poraza od Albanije u prijateljskom susretu, opet izašla na megdan ovoj reprezentaciji.

Francuzi su bili apsolutni favoriti u ovom susretu, mada svi su se još uvijek sjećali duela koji je poljuljao ekipu Didiera Deschampsa.

sastav

Premda su Francuzi dugo bili nadmoćniji u posjedu lopte, ništa nije zatreslo albansku mrežu.

Prilično anemično prvo poluvrijeme nije donijelo nikakvih značajnijih rezultata, a Albanci su dobro odolijevali francuskim pokušajima.

Pri samom kraju meča, u 89. minuti, Griezman šalje prvi pogodak u albansku mrežu.

Ali tu nije kraj, još jedino veliko iznenađenje dešava se samo koju minutu kasnije kada Payet definitivno Francuze dovodi u vodstvo od 2:0.