VIDEO/ NEUKROTIV

Pravi fakin: Pogledajte novi ispad 'luđaka' Zlatana Ibrahimovića

Sport27.09.15, 12:27h

U jednom trenutku uhvatio je Wilfrieda Moimbu za vrat. Igraču Nantesa to se baš i nije svidjelo i ljutito je krenuo prema naprijed, a onda ga je švedski napadač još jednom uhvatio za vrat

Nogometaši PSG-a napravili su veliki preokret u gostima kod Nantesa. Iako su gubili na poluvremenu, u nastavku su postigli četiri pogotka i na kraju slavili sa 4:1.

Izjednačujući gol zabio je Zlatan Ibrahimović koji je u tom susretu po tko zna koji put u karijeri nesportskim ponašanjem naljutio protivničkog igrača. U jednom trenutku uhvatio je Wilfrieda Moimbu za vrat. Igraču Nantesa to se baš i nije svidjelo i ljutito je krenuo prema naprijed, a onda ga je švedski napadač još jednom uhvatio za vrat, ali se kasnije i nasmijao, valjda da bi mu dao do znanja da se samo malo šali.

(večernji.hr/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)