VIDEO/ BH. MAJSTOR

Kakva majstorija: Pjanić iz slobodnjaka zabio fenomenalan gol

Sport26.09.15, 20:22h

Roma je danas u okviru 6. kola italijanske Serie A savladala Carpi sa 5:1 Carpija, a naš reprezentativac Miralem Pjanić je postigao pogodak za vodstvo vučice od 2:0

Naš fudbaler je mrežu zatresao sjajnim šutem sa 20-ak metara. Gostujući golman Željko Brkić je loptu samo ispratio pogledom...

Prvi pogodak za Romu je postigao Manolas u 24. minut, da bi Pjanić u 28 zabio za 2:0. Na 3:0 povisio je Gervinho, da bi gosti preko Borriella smanjili na 3:1 u 34. minuti.

Na početku drugog poluvremena trener "vučice" Garcia je zamijenio kapitena BiH Edina Džeku i umjesto njega u igru uveo Tottija.

Roma je do kraja utakmice postigla još dva pogotka. Prvo je Salah u 51. minuti pogodio za 4:1, da bi konačan rezultat od 5:1 postavio Digne u 68. minuti.

Carpi je do kraja utakmice imao šansu da smanji rezultat, ali neprecizan sa 11 metara je bio Matos.

(oslobođenje.ba/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)