prvi susreti osmine finala

Liga prvaka: Pobjede Bayerna i Milana

Sport15.02.23, 07:59h

Nogometaši Bayerna i AC Milana upisali su pobjede u prvim susretima osmine finala Lige prvaka.

Bayern je na gostovanju u Parizu pobijedio ekipu PSG-a sa 1:0, golom Comana u 53. minuti.

Istim rezultatom AC Milan je na svom terenu pobijedio Tottenham, a strijelac jedinog gola bio je Diaz u 7. minuti. Reprezentativac BiH Rade Krunić odigrao je svih 90 minuta za italijanskog prvaka.

Uzvratni susreti na rasporedu su 8. marta.

U srijedu su na rasporedu susreti Borussia Dortmunf - Chelsea i Club Brugge - Benfica.

Preostala četiri meča osmine finala igraju se naredne sedmice, a sastaju se Eintracht - Napoli, Liverpool - Real Madrid, Inter - Porto i Leipzig - Manchester City.