KATAR BEZ ŠANSI ZA OSMINU FINALA

Borbeni Ekvadorci nisu se dali, izborili zaslužen remi protiv Nizozemske (1:1)

Sport25.11.22, 19:01h

Reprezentacije Nizozemske i Ekvadora odigrale su utakmicu bez pobjednika (1:1) u susretu 2. kola skupine A Svjetskog nogometnog prvenstva.

U sudaru dva izjednačena protivnika strijelac za Nizozemsku u 6. minuti bio je Cody Gakpo, a izjednačio je Enner Valencia u 49.

Na ljestvici skupine A Nizozemska i Ekvador imaju po 4 boda, Senegal 3, a Katar je bez bodova i uoči posljednjeg kola domaćini su prva reprezentacija koja je ostala bez izgleda za plasman u drugu fazu natjecanja.

Rasplet ove skupine slijedi u utorak kada se u trećem kolu sastaju Nizozemska – Katar i Ekvador – Senegal.