NOGOMETNI KUP BIH

Na Tušnju se sukobili navijači Sarajeva i Slobode, Horde zla udaljene sa stadiona

Sport09.03.16, 17:25h

Nogometaši Slobode su u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine danas u Tuzli pobijedili Sarajevo s 2:1, no u poluvremenu je došlo do sukoba navijača

U pauzi između dva poluvremena prve utakmice četvrtfinala nogometnog Kupa BiH između Slobode i Sarajeva u Tuzli došlo je do navijačkih nereda.

Naime, navijači Sarajeva preskočili su ogradu i krenuli prema navijačima domaćeg tima. Došlo  je do kratkotrajnog obračuna, a "zaraćene strane" razdvojili su pripadnici specijalne policije. Odmah potom ispražnjena je tribina s navijačima gostujućeg tima, koji su otpraćeni do autobusa i upućeni prema Sarajevu.

Nogometaši Slobode su u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine danas u Tuzli pobijedili Sarajevo s 2:1. Sloboda je povela u 24. minuti preko Krpića, a na 2:0 povisio je Zeba u 54. minuti. Pogodak za Sarajevo postigao je Okić iz penala pet minuta prije kraja utakmice. Susret je na stadionu Tušanj, pred oko 3.500 gledalaca, sudio Zoran Grbić iz Prijedora.