Video / Spektakl u Munchenu

Totalna dominacija Bavaraca: Bayern razbio Shakhtar sa 7:0!

Sport11.03.15, 23:03h

Ekipa Bayerna večeras je u revanš susretu osmine finala Lige prvaka deklasirala Shakhtar sa 7:0 i sasvim zasluženo prošla dalje

U 29. minuti velika gužva pred golom gostiju donosi novi gol Bavarcima. Lewandowski je sjajno spustio jednu loptu u peterac gdje se našao Boateng koji šalje loptu u praznu mrežu za 2:0. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Samo četri minute igre u nastavku bilo je dovoljno domaćima da povedu sa 3:0. Ovoga puta strijelac je bio Franck Ribery.

Samo dvije minute kasnije Pyatov je morao u mrežu po novu loptu. Ovoga puta Ribery je ubacio, loptu je kratko golman Shakhtara odbio ali pravo na nogu Mullera koji pogađa za 4:0.

Igrala se 63. minuta a Bayern je postigao i peti gol. Ubacio je Rafinha a strijelac je bio Holger Badstuber.

Šesti gol na meču za Bayern djelo je Roberta Lewandowskog koji je u 75. minuti postigao gol. Konačnih 7:0 postavlja Gotze u 87. minuti meča.

Bayern Munich vs Shakhtar (7-0) Full Highlights... by rubin7190

(Oslobodjenje.ba, DEPO PORTAL, BLIN MAGAZIN/dg)