OSMINA FINALA LIGE PRVAKA

U maestralnoj utakmici Schalke ostvario pirovu pobjedu, Porto siguran protiv Basela

Sport10.03.15, 22:42h

Nogometaši Real Madrida potvrdili su prolazak u četvrtfinale Lige prvaka, no teže od očekivanog...

Mnogi su vjerovali da njemački Bundesligaš Schalke dolazi s bijelom zastavom na Santiago Bernabeu, međutim Nijemci su vodili u tri navrata i jednom se vraćali iz rezultatskog minusa, te su na kraju slavili s 4:3!

Schalke je poveo u 20. minuti nakon sasvim zaslužene dominacije. Dijagonalna lopta s desne strane njemačkog napada došla je do usamljenog Füchsa, koji lijevom nogom mirno pogađa pored nemoćnog Casillasa.

Samo pet minuta kasnije nakon ubačaja iz kuta glavom poravnava Cristiano Ronaldo.

Uskoro opširnije...

Liga prvaka, osmina finala, uzvrati:

Real Madrid - Schalke 3:4

Pogotke pogledajte u linku: Cristiano Ronaldo , Füchs , Huntelaar, Cristiano Ronaldo

Porto - Basel 4:0

(dnevnik.hr/DEPO PORTAL/BLIN MAGAZIN/dh)