Video / Utakmice bez pobjednika

Liga prvaka: Courtois spasio Chelsea na Parku prinčeva, Shakhtar izvukao remi protiv Bayerna

Sport17.02.15, 22:47h

Prvim utakmicama osmine finala večeras je nastavljeno takmičenje u Ligi prvaka. Nije bilo pobjednika u susretima između PSG-a i Chelseaja, odnosno Shakhtara i Bayerna

Iako su bili veliki favoriti za pobjedu, Bavarci nisu uspjeli slomiti domaćina koji je zbog ratnog stanja na istoku Ukrajine protivnika ugostio u Lvivu, na zapadu zemlje. Utakmica je okončana rezultatom 0:0, a gosti su od 65. minute igrali sa igračem manje jer je crveni karton dobio Xabi Alonso, javlja Oslobođenje.

Na Parku prinčeva PSG i Chelsea odigrali su 1:1. Branislav Ivanović je u 36. minuti doveo Engleze u prednost, da bi na 1:1 izjednačio Edison Cavani u 54.minuti. Domaćin je do kraja imao još par dobrih prilika za pobjedu, no rezultat se nije mijenjao. Prije svega zahvaljujući golmanu plavaca Courtoisu koji je zaustavio dva šuta Ibrahimovića.

Ivanovic Goal PSG 0 - 1 Chelsea 17/02/2015... by ViralDailyTV

Cavani Goal PSG 1 - 1 Chelsea 17/02/2015 - UEFA... by ViralDailyTV