Susret u Antaliji

Sarajevo pobijedilo Partizan 1:0

Sport07.02.15, 18:51h

Obje ekipe imale su dosta prilika u toku 90. minuta susreta, međutim prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka

Fudbaleri Sarajeva danas su u drugom pripremnom susretu u turskoj Antalyji bili bolji od beogradskog Partizana rezultatom 1:0.

Nakon pobjede protiv ukrajinske ekipe Metalista iz Kharkiva od prije tri dana (1:0), izabranici Mehe Kodre danas su bili bolji od aktuelnog lidera na tabeli srpske lige.

Obje ekipe imale su dosta prilika u toku 90. minuta susreta, međutim prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. Treneri su početkom drugog poluvremena napravili dosta izmjena u sastavima ekipa.

Sarajevo je prijetilo preko Ševke Okića i Leona Benke, koji je minut prije kraja regularnog dijela utakmice postigao gol za pobjedu Sarajeva.

Sarajevo će u sklopu priprema u Turskoj odigrati još dvije pripremne utakmice.