VIDEO/ ŠPANSKI KLUB POKAZAO NADMOĆ

Real porazio Bayern 4:0 i osigurao finale Lige šampiona: Fantastični golovi Ramosa i Ronalda!

Arhiva29.04.14, 22:40h

Real Madrid boriće se za naslov Lige šampiona protiv pobjednika susreta između Chelsea i Atletico Madrida

ronaldo real
Real Madrid je i večeras pokazao nadmoć nad njemačkim klubom Bayernom iz Minhena, savladavši domaćina rezultatom 4:0 u revanš susretu polufinala Lige šampiona, javlja Anadolu Agency (AA).

Na stadionu Allianz Arena u Minhenu u revanš utakmici protiv Bayern Municha, Real je rezultatom 4:0 otišao korak dalje prema trofeju UEFA-e, osiguravši sebi mjesto u finalnom susretu Lige šampiona.

Golovima Sergio Ramosa u 16. i 20. minuti i Cristiana Ronalda u 34. i 90. minuti, momci pod vodstvom Carla Ancelottija savladali su tim Pepa Guardiole i zasluženo nastavili svoj put prema finalu.

Real Madrid je i u prvom susretu na Santiago Bernabeu 23. aprila pobijedio Bayern golom Karima Benzeme u 19. minuti.

Španski klub igraće finale Lige šampiona na stadionu Da Luz 24. maja sa pobjednikom sutrašnjeg susreta između Chelsea i Atletico Madrida.