VIDEO/ BH. REPREZENTATIVAC JEDAN OD NAJBOLJIH IGRAČA NA TERENU

Pjanić častio za 24. rođendan: Upisao gol i asistenciju u pobjedi Rome nad Parmom!

Arhiva02.04.14, 20:59h

Miralem Pjanić novaU zaostaloj utakmici italijanske nogometne Serije A ekipa Rome na stadionu Olimpico pobijedila je Parmu sa 4:2.

Jedan od najboljih igrača na terenu bio je Miralem Pjanić.

Bh. reprzentativac je u petoj uzastopnoj pobjedi svog tima bio strijelac trećeg gola u 49. minuti, nakon što je prethodno asistirao Francescu Tottiju, kod vodećeg, drugog gola za svoj tim.

Naš reprezentativac je tako na najbolji način proslavio svoj 24. rođendan.

Nakon 31. kola Roma je druga na tabeli sa 73 boda, sa osam bodova manje iza Juventusa, treći je  Napoli sa 64 boda.

Roma 4-2 Parma All Goals by all-goals

Roma 3-1 Parma (Goal Miralem Pjanic) by all-goals