REMIJI U MANCHESTERU I BARCELONI

Bez pobjednika u prve dvije utakmice četvrtfinala Lige prvaka

Arhiva02.04.14, 08:05h

Prve četvrtfinalne utakmice nogometne Lige prvaka završene su rezultatima 1:1

bayern vs barcaPrve četvrtfinalne utakmice nogometne Lige prvaka  završene su rezultatima 1:1.

Manchester United na domaćem terenu remizirao je s braniteljom naslova  munchenskim  Bayernom, dok je isti rezultati bio na stadionu  Camp Nou u kojem su igrali Barcelona i madridski Atletico.

Manchester je poveo golom Nemanje Vidića glavom nakon udarca iz ugla u 58. minuti, a izjednačio je Schweinsteiger u 67. minuti na asistenciju Marija Mandžukića, koji je ušao u igru nakon što je domaćin poveo. U 90. minuti Schweisteiger je isključen zbog starta na Rooneyju, dobio je drugi žuti karton, pa neće igrati u revanšu.

Atletico je Barceloni poveo golom Diega, koji je zamijenio Diega Costu, u 56. minuti, a izjednačio je Neymar u 71. minuti.

U srijedu se igraju preostala dva četvrtfinalna susreta Real Madrid - Borussia Dortmund i PSG - Chelsea.

Revanš utakmice će se igrati 8. i 9. aprila.