VIDEO/ NAKON ŠTO JE ZABIO DVA GOLA UNITEDU

Fernandinho zahvalio Džeki: 'Thank you, brate!'

Arhiva26.03.14, 08:11h

Edin Džeko novaEdin Džeko je bio junak Građana u sinoćnjoj pobjedi Manchester Citya na gostovanju kod Uniteda. Konačan rezultat je bio 0:3, a Dijamant je bio strijelac dva gola.

Dijamant je bio veoma sretan zbog dva gola i zbog pobjede svoje ekipe.

''Odigrali smo odličnu utakmicu od prve do zadnje minute. Htjeli smo ih pritisnuti od prve minute i postići rani pogodak, a kada smo to uspjeli, sve ostalo je bilo na nama. Moramo biti sretni zbog ove pobjede. Imamo dvije utakmice manje od Chelseaja, i tri boda manje, te stoga ova pobjeda je krucijalna u borbi za titulu'', istakao je Džeko koji se na kraju intervjua pozdravio sa saigračem Fernandinhom rekavši mu:

''Bravo tebra'', dok mu je ovaj uzvratio: ''Thank you, brate''.