ODLIČAN NASTUP NAŠEG REPREZENTATIVCA

Edin Višća postigao gol u pobjedi Istanbula BB

Arhiva22.03.14, 16:53h

Višća je u 31. kolu 1. Turske lige vodeći pogotak za svoju ekipu postigao u 5. minuti, dok je Madureira u 49. minuti povećao vodstvo Istanbula BB na 2:0, a M. Batdal je pogodtom u 55. minuti povećao prednost ekipe iz Istanbula na 3:0

edin visca

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Edin Višća postigao je pogodak u pobjedi svoga tima Istanbula BB protiv Tavsanli Linyitspora rezultatom 3:1, javlja Anadolu Agency.

Naime, Višća je u 31. kolu 1. Turske lige vodeći pogodak za svoju ekipu postigao u 5. minuti, dok je Madureira u 49. minuti povećao vodstvo Istanbula BB na 2:0, a M. Batdal je pogotkom u 55. minuti povećao prednost ekipe iz Istanbula na 3:0.

A. Agbetu je u 84. minuti utakmice smanjio na 3:1. što je i bio konačan rezultat utakmice.

Istanbul BB je trenutno na drugom mjestu sa 57 bodova, odmah iza prvoplasiranog Ankaraspora koji ima 58 bodova.